کنکور سراسری

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: دانش آموزان استان خوزستان با کسب ۲۴ رتبه دو رقمی منطقه‌ای، در کنکور سراسری امسال خوش درخشیدند.

به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد ، کوروش مودت صبح امروز در این باره بیان کرد: دانش آموزان استان خوزستان در کنکور سراسری ۹۹، ۲۴ رتبه دو رقمی منطقه‌ای را به دست آوردند.

وی با بیان اینکه دانش آموزان ناحیه دو اهواز و شهرستان ایذه بیشترین سهم را در کسب رتبه‌های زیر صد منطقه‌ای کنکور سراسری داشتند، افزود: در عین حال تعدادی از دانش آموزان ناحیه چهار اهواز، ناحیه یک اهواز، آبادان، شوشتر، ناحیه سه اهواز، بهبهان، رامهرمز، شوش، گتوند، و ماهشهر نیز در این آزمون موفق به کسب رتبه‌های دو رقمی شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: دانش آموزان رشته علوم تجربی بیشترین تعداد رتبه‌های دو رقمی را به خود اختصاص دادند و همچنین دانش آموزان رشته‌های ریاضی و فیزیک، علوم انسانی، هنر و زبان نیز از نظر تعداد کسب رتبه‌های زیر ۱۰۰ در مرتبه‌های بعدی قرار دارند.

وی در پایان اظهار کرد: دبیرستان‌های دکتر حسابی، شهید بهشتی، فرزانگان یک، امام علی (ع)، فرزانگان دو، فدک، سپیده کاشانی و نمونه دولتی نورا در اهواز، همچنین دبیرستان‌های شهید بهشتی، علاقه‌مندان و شایستگان در ایذه، شهید بهشتی و فرزانگان در آبادان، طلایه‌داران ناصری در بهبهان، آیت الله بهجت در رامهرمز، شاهد ایثار در شوش، احمدی روشن در گتوند و پژوهشگران در ماهشهر صاحب رتبه دو رقمی دانش آموزی در کنکور سراسری ۹۹ بودند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: دانش آموزان رشته علوم تجربی بیشترین تعداد رتبه‌های دو رقمی را به خود اختصاص دادند و همچنین دانش آموزان رشته‌های ریاضی و فیزیک، علوم انسانی، هنر و زبان نیز از نظر تعداد کسب رتبه‌های زیر ۱۰۰ در مرتبه‌های بعدی قرار دارند.وی در پایان اظهار کرد: دبیرستان‌های دکتر حسابی، شهید بهشتی، فرزانگان یک، امام علی (ع)، فرزانگان دو، فدک، سپیده کاشانی و نمونه دولتی نورا در اهواز، همچنین دبیرستان‌های شهید بهشتی، علاقه‌مندان و شایستگان در ایذه، شهید بهشتی و فرزانگان در آبادان، طلایه‌داران ناصری در بهبهان، آیت الله بهجت در رامهرمز، شاهد ایثار در شوش، احمدی روشن در گتوند و پژوهشگران در ماهشهر صاحب رتبه دو رقمی دانش آموزی در کنکور سراسری ۹۹ بودند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :