کارت ملی هوشمند

هیچ یک از دفاتر ثبت احوال یا پیشخوان ، حق دریافت وجه از متقاضیان کد رهگیری کارت ملی هوشمند را ندارند.

به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد ، مدیرکل ثبت احوال استان گفت : دریافت کد رهگیری کارت ملی هوشمند امری ضروری ست که افراد به هنگام ثبت نام برای کارت ملی ، این کد را دریافت می‌کنند .
مصطفی امانی پور افزود : این رسید چاپی برای تمام دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی از جمله بانک‌ها ، دارای اعتبار و قابل اعتماد است و متقاضیان کارت ملی هوشمند تا زمان صدور کارت خود می‌توانند از طریق ارائه این رسید ، خدمات مورد نیاز را دریافت کنند .
او بیان کرد : اگر افراد کد رهگیری خود را قبل از دریافت کارت ملی هوشمند گم کنند ، می‌توانند یا از طریق مراجعه به سایت www.ncr.ir (درگاه الکترونیکی سازمان ثبت احوال کشور) و یا با مراجعه حضوری به دفاتر ثبت احوال و دفاتر پیشخوان ، کد رهگیری خود را دریافت نمایند.
مدیرکل ثبت احوال استان تاکید کرد: هیچ یک از دفاتر ثبت احوال، دفاتر پیشخوان و باجه‌های پستی ، حق دریافت وجه و مبلغی جهت تعویض یا صدور مجدد کد رهگیری را ندارند.

امانی پور از مردم خواست : در صورت مشاهده هرگونه تخلف ، مورد را به دفتر رسیدگی به شکایات اداره کل ثبت احوال استان گزارش دهند تا مبلغ دریافت شده به آن ها بازگردانده شود.
مدیرکل ثبت احوال استان تاکید کرد: هیچ یک از دفاتر ثبت احوال، دفاتر پیشخوان و باجه‌های پستی ، حق دریافت وجه و مبلغی جهت تعویض یا صدور مجدد کد رهگیری را ندارند.امانی پور از مردم خواست : در صورت مشاهده هرگونه تخلف ، مورد را به دفتر رسیدگی به شکایات اداره کل ثبت احوال استان  گزارش دهند تا مبلغ دریافت شده به آن ها بازگردانده شود.
مدیرکل ثبت احوال استان تاکید کرد: هیچ یک از دفاتر ثبت احوال، دفاتر پیشخوان و باجه‌های پستی ، حق دریافت وجه و مبلغی جهت تعویض یا صدور مجدد کد رهگیری

این خبر را به اشتراک بگذارید :