واکسیناسیون

رئیس جمهور:خوزستان با پیک جدیدی روبرو شده و شهر‌های قرمز فقط در این استان است، مراعات نکنیم به استان‌های همجوار سرایت می‌کند.

به‌گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد ، آقای روحانی امروز  در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا با اشاره به اینکه مراقبت از مرز‌ها باید بیشتر از سابق باشد گفت : در شرایط فعلی راهی جز اجرای دستورالعلمهای بهداشتی و واکسیناسیون نداریم .

رییس جمهور افزود: واکسیناسیون آغاز شده است و شرایط در هفته‌های پیش رو بهتر خواهد شد زیرا همه توان دولت برای خرید واکسن متمرکز است.

آقای روحانی در این جلسه بر بسیج امکانات بهداشتی در کشور تاکید کرد و گفت : بحث کنترل و پایش با قدرت بیشتر به کار خود ادامه دهد.
وی تاکید کرد: تست تشخیصی روزانه باید افزایش پیدا کند و هر چه تست تشخیص بیشتر استفاده شود بهتر می‌توانیم با این ویروس مقابله کنیم و به جای بستری با تشخیص زودهنگام، مبتلایان سرپایی معالجه می‌شوند.
رییس جمهور افزود : سال آینده هم اگر شرایط به همین منوال باشد باز هم ما نیازمندیم که اقدامات حمایتی خود را برای کسب و کار‌ها و مردم باز هم انجام دهیم، امیدواریم که همه ما با تلاش و اقدامات هماهنگ و کمک بخش‌های مختلف، مثل وزارت بهداشت و درمان، نیرو‌های مسلح، هلال احمر و کمک‌های مردم، در کل با اجرای همه دستورالعمل‌های بهداشتی شرایط بهتری داشته باشیم و سریعتر بتوانیم بر این ویروس فائق شویم.
رییس جمهور افزود : سال آینده هم اگر شرایط به همین منوال باشد باز هم ما نیازمندیم که اقدامات حمایتی خود را برای کسب و کار‌ها و مردم باز هم انجام دهیم، امیدواریم که همه ما با تلاش و اقدامات هماهنگ و کمک بخش‌های مختلف، مثل وزارت بهداشت و درمان، نیرو‌های مسلح، هلال احمر و کمک‌های مردم، در کل با اجرای همه دستورالعمل‌های بهداشتی شرایط بهتری داشته باشیم و سریعتر بتوانیم بر این ویروس فائق شویم.وزارت بهداشت و درمان، نیرو‌های مسلح، هلال احمر و کمک‌های مردم، در کل با اجرای همه دستورالعمل‌های بهداشتی شرایط بهتری داشته باشیم و سریعتر بتوانیم بر این ویروس فائق شویم.

این خبر را به اشتراک بگذارید :