هفت تپه

مجتبی یوسفی، عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان با اشاره به مطرح بودن واگذاری برخی از شرکت ها و پروژه ها در خوزستان گفت: سرنوشت هفت تپه درس بزرگی به نمایندگان استان در خصوص نحوه واگذاری ها داد تا در مقابل واگذاری های بدون ضابطه مقابله کنند.

به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد ، مجتبی یوسفی با اشاره به بحث خصوصی سازی و واگذاری در خصوص شرکت ها و کارخانجات استان خوزستان گفت: در بحث پروژه های عمرانی و خصوصی سازی با استفاده از ظرفیت مجلس به طور جد ایستاده و اجازه نخواهیم داد که اتفاقات اخیری که در خوزستان افتاد، مجدداً حادث شود.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شرکت ملی حفاری ایران، توسعه نیشکر، نیروگاه رامین، پالایشگاه آبادان و مواردی که بحث خصوصی سازی آنها مطرح است، نباید بدون در نظر گرفتن منافع مردم خوزستان و بدون ضابطه خصوصی سازی شود.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس یادآور شد: ما به عنوان نمایندگان استان خوزستان به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد شرکت های مورد بحث خصوصی سازی در خوزستان به سرنوشت هفت تپه دچار شوند و از ظرفیت مجلس شورای اسلامی برای جلوگیری از آن استفاده خواهیم کرد.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شرکت ملی حفاری ایران، توسعه نیشکر، نیروگاه رامین، پالایشگاه آبادان و مواردی که بحث خصوصی سازی آنها مطرح است، نباید بدون در نظر گرفتن منافع مردم خوزستان و بدون ضابطه خصوصی سازی شود.عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس یادآور شد: ما به عنوان نمایندگان استان خوزستان به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد شرکت های مورد بحث خصوصی سازی در خوزستان به سرنوشت هفت تپه دچار شوند و از ظرفیت مجلس شورای اسلامی برای جلوگیری از آن استفاده خواهیم کرد. ما به عنوان نمایندگان استان خوزستان به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد شرکت های مورد بحث خصوصی سازی در خوزستان به سرنوشت هفت تپه دچار شوند و از ظرفیت مجلس شورای اسلامی برای جلوگیری از آن استفاده خواهیم کرد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :