مردم مسجدسلیمان

فرماندار مسجدسلیمان گفت: تمامی مبادی ورودی و خروجی شهرستان مسجدسلیمان مسدود است و از مردم خواست برای حفظ سلامت خود و دیگران از تردد غیر ضروری خودداری کنند.

به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد ، دکتر محمد پاکدل فرماندار مسجدسلیمان با اعلام این خبر افزود: با توجه یه شرایط پیش آمده در استان خوزستان از مردم مسجدسلیمان و شهرستان های اطراف تقاضا داریم با اجرای محدودیت‌های اعمال شده به بهبود شرایط کمک کنند.

وی گفت: افرادی که قصد سفر به مسجدسلیمان را دارند مطلع باشند که تمامی ورودی و خروجی شهرستان مسدود است و همچنین تردد پلاک‌های غیربومی در هر ساعت از شبانه‌روز در شهر ممنوع بوده و درصورت مشاهده جریمه می‌شوند.

پاکدل بابیان این که اعمال محدودیت‌ها برای سلامتی شهروندان است، گفت: هر شخصی که بخواهد با سهل انگاری خود قانون را زیر پا بگذارد تخلف کرده است و با او برخورد خواهد شد.

فرماندار مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امروز تمام تلاش مسئولان، تشکل‌های مردمی و اصناف باید مقابله جدی با ویروس کرونا و پیشگیری از شیوع آن در سطح جامعه باشد. وی گفت: دورهمی‌های شبانه، برگزاری مراسم تشییع، ختم و عروسی است که باعث شده دوباره شیب مبتلایان به کرونا و بستری صعودی شود.

وی از کمیته‌های نظارت ستاد کرونا شهرستان خواست با توجه به شرایط حساس شهرستان در آستانه تعطیلات نوروز و آخر سال نظارت‌ها و بازرسی از اماکن، اصناف، محل‌های تجمع و توزیع مواد غذایی را تشدید کنند.

دکتر پاکدل گفت: هرچند این شهرستان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد اما افزایش تعداد بستری شدگان در بیمارستان‌های استان زنگ خطر کرونا در این شهرستان را نیز به صدا درآورده است.

دکتر پاکدل گفت: هرچند این شهرستان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد اما افزایش تعداد بستری شدگان در بیمارستان‌های استان زنگ خطر کرونا در این شهرستان را نیز به صدا درآورده است.دکتر پاکدل گفت: هرچند این شهرستان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد اما افزایش تعداد بستری شدگان در بیمارستان‌های استان زنگ خطر کرونا در این شهرستان را نیز به صدا درآورده است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :