رشته های پزشکی

به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد ،ظهر امروز(یکشنبه)با حضور فرماندار مسجدسلیمان،سرپرست اداره آموزش و پرورش و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی این شهرستان از دانشجویان پذیرفته شده در رشته های پزشکی به میزبانی فرمانداری این شهرستان تجلیل شد.

فرماندار مسجدسلیمان در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات والدین دانشجویان، معلمان و کادر آموزشی شهرستان گفت:اعتقاد همیشگی ما اهمیت و توجه به نخبگان و جوانان است و باید بیشتر از گذشته به جوانان نخبه و مستعد ما میدان داده شود تا شاهد موفقیت آنان در زمینه های مختلف باشیم.
وی ادامه داد:هدف از برگزاری جلسات اینچنین،علاوه بر تقدیر از دانشجویان برگزیده در رشته های پزشکی،ترغیب و تشویق جوانان به تلاش بیشتر برای موفقیت در کنکور است.

پاکدل افزود:اگر بتوانیم زیرساخت را برای افزایش قبولی ها در مدارج بالای تحصیلی فراهم کنیم بدون شک بسیاری از مشکلات همچون وجود پزشک در شهرستان رفع خواهد شد و باید جوانان نخبه را تشویق کنیم تا در شهرستان بمانند و به همین مردم عزیز مسجدسلیمان خدمت رسانی کنند.

دانشجویان پذیرفته شده مسجدسلیمان در رشته های پزشکی در دانشگاه مختلف کشور بشرح ذیل است:

علی نجف پور/داروسازی/دانشگاه اصفهان
پارسا پیرعباسی/پزشکی/اصفهان
پدرام علیجانی/پزشکی/اهواز
آرش فولادی/پزشکی/اهواز
علی لیموچی/پزشکی/خوراسگان
نجمه جعفری شهنی/پزشکی/دزفول
شکیلا رسولی/دندانپزشکی/اهواز
مرضیه حاجت پور/پزشکی/خرم آباد
مریم صالحی/پزشکی/ایلام
نازنین قنبری/دامپزشکی/تهران
الهه رحیمی/داروسازی/اهواز
نرگس زمانپور/هنر/تهران

به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد ،ظهر امروز(یکشنبه)با حضور فرماندار مسجدسلیمان،سرپرست اداره آموزش و پرورش و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی این شهرستان از دانشجویان پذیرفته شده در رشته های پزشکی به میزبانی فرمانداری این شهرستان تجلیل شدبه گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد ،ظهر امروز(یکشنبه)با حضور فرماندار مسجدسلیمان،سرپرست اداره آموزش و پرورش و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی این شهرستان از دانشجویان پذیرفته شده در رشته های پزشکی به میزبانی فرمانداری این شهرستان تجلیل شدبه گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد ،ظهر امروز(یکشنبه)با حضور فرماندار مسجدسلیمان،سرپرست اداره آموزش و پرورش و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی این شهرستان از دانشجویان پذیرفته شده در رشته های پزشکی به میزبانی فرمانداری این شهرستان تجلیل شد

این خبر را به اشتراک بگذارید :