امتحانات پایان سال

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: امتحانات پایان سال دانش‌آموزان خوزستانی در پایه‌های مختلف غیر از پایه نهم و دوازدهم به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد ، کورش مودت روز دوشنبه بیان کرد:با توجه به تصمیم اتخاذ شده از سوی شورای امتحانات پس از رفع اشکال دانش‌آموزان به مدت چهار هفته امتحانات پایه‌های مختلف آموزشگاه‌های خوزستان به صورت غیرحضوری با هماهنگی مدیران برگزار می‌شود.

وی افزود: فقط پایه‌های تحصیلی نهم و دوازدهم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به صورت سراسری و حضوری برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: ۷۵ درصد دانش آموزان خوزستان عضو سامانه شاد آموزش و پرورش هستند و خدمات آموزشی را از این طریق دریافت می‌کنند و سایر دانش‌آموزان که به این سامانه دسترسی ندارند به کمک معلمان و مدیران آموزش لازم به آنها ارایه می‌شود.

مودت گفت: هم اکنون ۹۸.۵ درصد مدیران و معلمان به سامانه شاد دسترسی دارند و آنها برای آموزش دانش‌آموزان تلاش مضاعفی دارند.

امتحانات نهایی پایه دوازدهم امسال در بازه زمانی ۱۷ خرداد تا ۱۵ تیرماه و در ۳۵۰ حوزه امتحانی در سراسر خوزستان و با رعایت کامل موارد بهداشتی برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: ۷۵ درصد دانشآموزان خوزستان عضو سامانه شاد آموزش و پرورش هستند و خدمات آموزشی را از این طریق دریافت می‌کنند و سایر دانش‌آموزان که به این سامانه دسترسی ندارند به کمک معلمان و مدیران آموزش لازم به آنها ارایهمی‌شود.مودت گفت: هم اکنون ۹۸.۵ درصد مدیران و معلمان به سامانه شاد دسترسی دارند و آنها برای آموزش دانش‌آموزان تلاش مضاعفی دارند.امتحانات نهایی پایه دوازدهم امسال در بازه زمانی ۱۷ خرداد تا ۱۵ تیرماه و در ۳۵۰ حوزه امتحانی در سراسر خوزستان و با رعایت کامل موارد بهداشتی برگزار خواهد شد.ندارند به کمک معلمان و مدیران آموزش لازم به آنها ارایهمی‌شود.مودت گفت: هم اکنون ۹۸.۵ درصد مدیران و معلمان به سامانه شاد دسترسی دارند و آنها برای آموزش دانش‌آموزان تلاش مضاعفی دارند.امتحانات نهایی پایه دوازدهم امسال در بازه زمانی ۱۷ خرداد تا ۱۵ تیرماه و در ۳۵۰ حوزه امتحانی در سراسر خوزستان و با رعایت کامل موارد بهداشتی برگزار خواهد شد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :