به گزارش صبح اقتصاد مدیر نظارت بر پروژه های عمرانی وزارت نفت از اجرای پروژه های متعدد عمرانی با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان در استان خوزستان خبر داد و گفت: پروژه های عمرانی وزارت نفت در این استان با حمایت ها و پیگیری های مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب صورت گرفته است.

مهندس محسن امیریان ، گفت: این پروژه ها شامل احداث و راه اندازی مراکز درمانی، راه سازی، بهسازی و نوسازی مدارس و احداث اماکن ورزشی و… است .

وی ، یکی از مهمترین پروژه ها را احداث و راه اندازی بیمارستان ۱۲۸ تختخوابه سوسنگرد عنوان کرد و گفت: احداث این بیمارستان پنج سال قبل و پس از ۱۷ سال از زمان شروع به کار پروژه با ۱۰ درصد پیشرفت از وزارت مسکن به وزارت نفت واگذار و دو سال قبل به مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی وزارت نفت تحویل شد که تا اکنون ۶۰ درصد پیشرفت داشته است .

مهندس امیریان افزود: هم زمان با پیشرفت فیزیکی پروژه وزارت بهداشت نیز در حال تهیه تجهیزات مدرن بیمارستانی است و طبق زمانبندی این بیمارستان تا پایان سه ماهه اول سال آینده راه اندازی می شود .

وی، ادامه داد: بیمارستان سوسنگرد جز معدود بیمارستان های استانداردکشور خواهد بود که با راه اندازی آن تحول زیادی در حوزه بهداشت و درمان منطقه غرب کارون ایجاد می شود .

امیریان، با اشاره به گسترش توریست درمانی با راه اندازی این بیمارستان ادامه داد: وزارت نفت تا کنون برای احداث این بیمارستان ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه کرده است و تامین کلیه تجهیزات و پرسنل بیمارستان طبق تعهدات توسط وزارت بهداشت انجام می شود .

این خبر را به اشتراک بگذارید :