عضو شورای شهر اهواز بر لزوم تعدیل نیروهای سازمان اتوبوسرانی اهواز تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد، حسین حیدری در صد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر اهواز اظهار کرد: به دلیل فرسوده بودن اتوبوس‌های و مشکلات مالی، تعداد اتوبوس‌های اهواز ماهیانه رو به کاهش است اما نیروها یا ثابت می مانند یا افزایش می یابند. باید این نیروها تعدیل شوند و به بخش های دیگر انتقال یابند.

وی با اشاره به نیروهای مازاد شهرداری، افزود: نیروهای سازمان اتوبوسرانی باید متناسب با فعالیتشان تعدیل شوند و نیروهای مازاد را به بخش های دیگر منتقل کنند. بحث ما تعدیل نیرو است که در برخی جاها تعداد نیرو کم و برخی جاها تعداد نیروها بیشتر است.

حیدری بیان کرد: رئیس سابق سازمان اتوبوسرانی اهواز عنوان کرده بود که ۱۸۰ دستگاه اتوبوس کار سرویس دهی در سطح شهر را انجام می دهند؛ در مدیریت شهری جدید در سه چهار ماه اخیر تعداد اتوبوس‌های اهواز حدود ۳۰ دستگاه کاهش یافته است.

در ادامه عبدالزهرا سنواتی رئیس شورای شهر اهواز، با تشکر از حضور مردم در مراسم پرشکوه تشییع سردار حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: پس از رحلت امام(ره) شاید این مراسم در تاریخ انقلاب اسلامی در سراسر جهان بی‌نظیر بوده است.

وی افزود: امروز در کرمان به دلیل ازدحام جمعیت در مراسم تشییع سردار قاسم سلیمانی، تعدای از هم‌وطنان‌مان فوت کردند که به خانواه آن‌ها تسلیت می‌گوییم.

رئیس شورای شهر اهواز با اشاره به برنامه‌ریزی جهت بازسازی اتوبوس‌های اهواز تصریح کرد: شرکتی که ساخت اتوبوس را انجام می داد اکنون از رونق افتاده و در حال بازسازی اتوبوس‌های شهرداری اصفهان است.

وی افزود: در پی هماهنگی سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز، بازدیدی از روند کار این شرکت انجام شده است و موافقت‌نامه بازسازی دو اتوبوس انجام شده است؛ اگر اتوبوس‌های بازسازی شده مورد تاییدمان قرار بگیرند، کارگاهی در اهواز ایجاد خواهیم کرد تا بازسازی اتوبوس‌های اهواز در همین شهر انجام شود.

این خبر را به اشتراک بگذارید :